Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės

Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės on Sat Jul 03, 2010 6:55 pm

Njė grua nga Ohio nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės e ka lajmėruar tė birin e saj nė polici sepse e ka kapur duke tymosur marihuanė. Mirėpo, kjo gjė asaj nuk do t’i paraqiste problem tė madh po qė se nuk do ta mbėshtillte atė me njė faqe tė shkoqur nga Bibla.

Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės
Zėdhėnėsi i policisė sė qarkut Erie ka thėnė se e ėma e 16-vjeēarit ka lajmėruar policinė gjysmė ore para mesnatės dhe ka lutur zyrtarėt tė takohen afėr njė autolarje tė qytetit.
Atėherė u ka thėnė se e ka parė tė birin e saj se si tymos nė dhomė, dhe veē kėsaj ka parė njė qese marihuane nė sirtarin e tij.
Mė pas u ka sqaruar, se “pėr t’i vėnė kapak” kėsaj pune, tinejxheri ka tymosur marihuanėn tė cilėn e ka mbėshtjellė me njė faqe tė shkoqur nga Bibla.
Policia ia ka konfiskuar marihuanėn tė riut, e mė pas edhe e ka arrestuar.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum