Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ik nga takimi dėnohet me dy vjet burg

Ik nga takimi dėnohet me dy vjet burg

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ik nga takimi dėnohet me dy vjet burg on Sat Jul 03, 2010 6:58 pm

Njė mashkull nga Detroiti i cili kishte ikur nga takimi i tij i parė romantik duke mos paguar faturėn dhe duke vjedhur automjetin e femrės me tė cilėn po darkonte ėshtė dėnuar me dy vjet burg.
Ik nga takimi dėnohet me dy vjet burg
Policia ka njoftuar se 34-vjeēari Terrance McCoy nė muajin prill tė kėtij viti kishte darkuar me njė femėr 27-vjeēare nė restorant.
Kur kishte ardhur koha tė paguaj faturėn, ka thėnė se e kishte harruar kuletėn nė automjetin e saj, i ka kėrkuar asaj ēelėsat dhe ia ka mbathur me tė.
Avokati i McCoy kishte thėnė se klienti i tij ishte “njeri i mirė i cili marrė njė vendim tė gabuar”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum