Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldo bėhet baba

Ronaldo bėhet baba

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ronaldo bėhet baba on Sun Jul 04, 2010 9:43 pm

Ylli i Real Madridit dhe ish-fituesi i Topit tė Artė, Cristiano Ronaldo, ka konfirmuar se ėshtė bėrė baba.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ronaldo e ka bėrė tė ditur lajmin se ėshtė bėrė baba nė Twitter, ndėrsa fėmija i tij ėshtė njė djalė, pėr tė cilin do tė kujdeset ai vetė, pasi qė nuk e ka bėrė publik emrin e nėnės sė fėmijės.
“Ėshtė kėnaqėsi dhe emocion i veēantė, tė bėj tė ditur se sė fundmi jam bėrė baba i njė fėmije qė ėshtė djalė. Siē jemi marrė vesh me nėnėn e fėmisė, qė preferon ta mbajė identitetin e saj nė konfidencialitet, djali im do tė jetė nėn pėrkujdesjen time tė veēantė”.
“Asnjė informacion tjetėr rreth kėsaj ēėshtje nuk do tė publikohet dhe kėrkoj nga tė gjithė qė tė respektojnė tė drejtėn time dhe tė djalit pėr privatėsi, sė paku pėr ēėshtje si kėto”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum