Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Burri qė shan 20 herė nė ditė

Burri qė shan 20 herė nė ditė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Burri qė shan 20 herė nė ditė on Sun Jul 04, 2010 10:03 pm

Njė burr nga Meksika ēdo ditė shan 20 herė nė ditė.
Burri qė shan 20 herė nė ditė
Studimin mbi sharjet nė Meksikė e ka kryer agjencia e anketimeve “Consulta Mitofsky”, derisa nė tė kanė marrė pjesė njė mijė njerėz.
Nga studimet e vėrtetuar njė Meksikan i rritur mesatarisht shan nga 20 herė nė ditė, qė do tė thotė se nė Meksikė ēdo ditė mund tė dėgjohen afro 1.3 miliardė sharje.
Studimi po ashtu ka vėrtetuar se mė shumė shahet nė veri sesa nė jug tė vendit, derisa pjesėtarėve tė klasės sė lartė tė popullatės mė shpesh u vjen tė shajnė sesa tė varfėrve.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum