Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » I telefonon policisė pėr vjedhjen e marihuanės

I telefonon policisė pėr vjedhjen e marihuanės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė grua 54 vjeēare nga shteti amerikan Michigan e cila brenda momentit ėshtė kthyer nga viktima nė fajtore i ka thirrur forcat e rendit dhe ligjit pasi qė dikush i ka hyrė me dhunė nė shtėpi dhe i ka vjedhur bimėt e marihuanės.
grua 54 vjeēare
Hulumtuesi policor Randy F. Pfau thotė se gruaja ka lajmėruar se dy meshkuj i kanė hyrė me dhunė nė shtėpi dhe kanė kėrkuar prej saj t’ua jap bimėt e mbjella tė marihuanės.
Policėt tė cilėt e kanė pranuar thirrjen e saj e kanė arrestuar menjėherė nėn dyshimin pėr kultivim dhe shpėrndarje tė marihuanės, edhe pse kjo grua ka deklaruar se bimėn e kishte kultivuar vetėm pėr nevoja personale.
Inspektorit nuk ia kujtua asnjė rast i ngjashėm si ky.
”Njerėzit nuk lajmėrojnė policinė kur dikush ia vjedh drogėn. Ata nuk reagojnė nė kėto vjedhje, por kjo grua ka qenė e frustruar”, ka deklaruar ai.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum