Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg

Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg on Mon Jul 05, 2010 1:17 pm

Njeriu me peshėn mė tė madhe nė botė jeton nė Britaninė e Madhe dhe peshon madje plot 445 kilogramė.48-vjeēari ēdo ditė nė organizėm fut 20 mijė kalori, 8 herė mė shumė se qė konsumon njė mashkull mesatar, por shumė shpejt e pret njė operacion shpėtues i lukthit.
Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg
Pasi meksikani pesė vite mė i ri, Manuel Uribe, humbi kilogramėt e tij me qėllim qė tė martohet, britaniku Paul Mason tash ėshtė bėrė njeriu mė i mbipeshė nė botė. Shumicėn e kohės gjatė tetė viteve tė fundit ai e ka kaluar nė shtrat nė shtėpinė e tij nė Ipswich, Suffolk.
“Ky ėshtė shumė i sėmurė dhe bėhet fjalė pėr njė operacion tė rėndėsishėm pėr jetėn. Natyra e sėmundjes sė tij ėshtė psikologjike, ndėrsa shėrbimet shėndetėsore duhet t’i ndihmojnė”, ka thėnė zėdhėnėsi i shėrbimit shėndetėsor nė Suffolk.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum