Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Reklame me imazhin e Adolf Hitlerin

Reklame me imazhin e Adolf Hitlerin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Reklame me imazhin e Adolf Hitlerin on Mon Jul 05, 2010 1:20 pm

Polemika ne Tajlande per zgjedhjen e nje muzeu dylli qe ka hedhur ne qarkullim nje reklame qe tregon Adolf Hitlerin teksa ben pershendetjen me dore, ndersa me poshte shkruhet: “Nuk ka vdekur”.
Adolf Hitlerin
Menjehere kane ardhur reagimet e Gjermanise dhe Izraelit qe, sipas BBC, kane detyruar pergjegjesit e muzeut te Pattaya qe te heqin imazhet e vendosura dy jave me pare.
Kjo nuk eshte hera e pare qe ne kete vend perdoren imazhe te lidhura me nazizmin per gjetje publicitare.
Dy vjet me pare nje shkolle u dorezoi studenteve te vete kapele bejsbolli ne te cilat gjendej svastika naziste dhe nenshkrimi “Nazi”, per nje parade sportive.
Ne 1998, serish Hitleri pershendeste klientet potenciale te nje marke patatinash./tch/


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum