Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Miroslav Klose: Spanja pati vėshtirėsi me Paraguajin, do ti.

Miroslav Klose: Spanja pati vėshtirėsi me Paraguajin, do ti.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Miroslav Klose: Spanja pati vėshtirėsi me Paraguajin, do ti mundim
Sulmuesi i Gjermanisė Miroslav Klose ka thėnė se ėshtė optimist pėr rezultatin e ndeshjes me Spanjėn, takim qė luhet tė mėrkurėn nė kuadėr tė Afrika e Jugut 2010.
“Spanja mund tė them qė ėshtė skuadėr mė e mirė se Anglia, apo Argjentina, dhe pėr kėtė nuk ka diskutim. Ata luajnė shkėlqyeshėm. Por, pashė ndeshjen kundėr Paraguajit dhe Spanja hasi vėshtirėsi. Nuk eshte nje sfide si ajo e finales se Evropianit. Ne mund tė fitojmė kundėr kėsaj skuadre. Ne do ta analizojmė kundershtarin, do tė ndalemi gjeresisht pasi specifika e ndeshjes do tė thotė qė na con nė finale”, ka deklaruar Klose.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ai ka bėrė tė ditur se pika mė tė fortė e Spanjės ėshtė golashenuesi i saj mė i mirė David Vija.
“Eshtė njė lojtar i madh. Kam parė karriereėn e tij dhe mė bėhet qejfi qė do tė luajė kėtė edicion tė ri me Barcelonėn, ku dhe do tė dalė mė shumė nė evidencė, nė kėtė klub tė madh. Ai mund tė jetė njė lojtar si Messi, dhe ta mbrosh Vijėn njė pėr njė, ėshtė e vėshtirė”.
Gjermania u perball me Spanjen ne finalen e Euro 2008, ku skuadra e Del Boske fitoi 1-0.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum