Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Messi: Ndihem keq, kėrkoj falje qė s`munda ta ndihmoj Argjen

Messi: Ndihem keq, kėrkoj falje qė s`munda ta ndihmoj Argjen

Go down  Message [Page 1 of 1]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Futbollisti argjentinas, Lionel Messi i ėshtė drejtuar opinionit pėr herė tė parė pas eliminimit tė kombėtares sė tij nė ēerekfinale tė Kupės sė Botės nė Afrikėn e Jugut nga Gjermania, me rezultat 4:0.
Njė gjė tė tillė ai e ka bėrė nė blogun e tij nė internet nė faqen e kompanisė kineze nė internet ‘Tencent’.
“Kėrkoj falje qė nuk isha i aftė pėr ta dėrguar Argjentinėn deri nė fund tė Kupės sė Botės. Jam i vetėdijshėm se nuk i kemi pėrmbushur parashikimet e tifozėve tanė”, ka thėnė Mesi.
Ai ka shtuar nė deklaratėn e tij duke thėnė se: “Ndjehem shumė keq dhe dėshiroj tė shkoj sa mė shpejt nė shtėpi pranė familjes. Kundėr Gjermanisė nuk luajtėm mirė qė nga fillimi i ndeshjes dhe tani nuk na mbetet asgjė tjetėr veēse gjithēka tė nisim nga fillimi. Tė gjithė tifozėt i falėnderoj pėr pėrkrahje”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum