Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ndan shtėpija nė dy pjesė

Ndan shtėpija nė dy pjesė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ndan shtėpija nė dy pjesė on Tue Jul 06, 2010 7:13 pm

Njė ēift nga Kalifornia ėshtė tmerruar, kur pas kthimin nė shtėpi e ka parė shtėpinė e tyre tė ndarė nė dy pjesė.
Ndan shtėpija nė dy pjesė
Punėtorėt e komunės ishin pėrpjekur tė largonin njė lis 150-vjeēar, qė ishte nė afėrsi tė shtėpisė sė kėtij ēifti – mirėpo druri ishte tepėr i rėndė pėr vinēin e pėrdorur – i cili pasi dėshtoi, ra mbi shtėpinė e ēiftit tė ri.
Fatmirėsisht, nė ato momente askush nuk kishte qenė nė shtėpi, andaj askush nuk ėshtė lėnduar.
“Pėrjetuam njė shok tė vėrtetė, kur pamė se ēfarė kishte ngjarė mė shtėpinė tonė”, kanė thėnė Michelle dhe Kevin McCarthy, tė cilėt u kthyen nė shtėpi njė orė pasi kishte ndodhur aksidenti.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum