Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjės, gaboi me Gjermaninė ne Eu

Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjės, gaboi me Gjermaninė ne Eu

Go down  Message [Page 1 of 1]

Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjės, gaboi me Gjermaninė nė Euro 2008
Oktopodi Paul sot ka zgjedhur kutinė me flamurin spanjoll dhe nė kėtė mėnyrė ka dhėnė parashikimin e tij pėr renditjen e kėsaj kombėtareje nė finale, duke i lėnė gjermanėt nė panik.
Oktopodi Paul ka pasur parashikime tė sakta nė pesė ndeshjet e deritashme tė Gjermanisė nė Botėrorin e Afrikės sė Jugut, kurse nė Euro 2008 parashikimin e vetėm tė pasaktė e dha pikėrisht pėr ndeshjen finale ndėrmjet Gjermanisė dhe Spanjės.
Ndeshja gjysmėfinale ndėrmjet gjermanėve dhe spanjollėve do tė zhvillohet tė mėrkurėn nė orėn 20:30.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum