Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » The best Of Albanian Music

The best Of Albanian Music

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 The best Of Albanian Music on Wed Mar 17, 2010 7:12 pm

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: The best Of Albanian Music on Wed Mar 17, 2010 7:12 pm

CAPITAL T ft 2po2 Duffye Shum Nalt (Video Art)

View user profile http://www.forumijone.net

3 Re: The best Of Albanian Music on Wed Mar 17, 2010 7:12 pm

Tingulli 3nt .ft Soni - Me merr


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum