Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Eklips mė 11 korrik nė “Soccer City”

Eklips mė 11 korrik nė “Soccer City”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Eklips mė 11 korrik nė “Soccer City” on Wed Jul 07, 2010 3:05 pm

Finalja e botėrorit qė do zhvillohet nė 11 Korrik nė “Soccer City” tė Johanesburg, do tė karakterizohet edhe nga njė fenomen i rrallė natyror.
Qielli do tė errėsohet pėr tė dhuruar njė spektakėl tė vėrtetė pasi nė disa pjesė tė globit do tė shihet njė eklips i plotė i diellit.
Pjesa qė do ta shijojė mė shumė kėtė spektakėl ėshtė ajo nė Paqėsor, mė saktėsisht nė brezin e Patagonias tė populluar nga ishuj tė vegjėl dhe shumė pak banorė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum