Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Pėr finalen e Botėrorit, ēifti kalon lumin me krokodilė

Pėr finalen e Botėrorit, ēifti kalon lumin me krokodilė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ē’nuk bėhet pėr njė biletė Botėrori. Kėshtu, njė cift nga Afrika e Jugut, Maurice Meyer, 32 vjeē dhe e shoqja Nicole, 30, kaluan me not njė lum tė rrezikshem plot me krokodilė, vetėm e vetėm pėr tė fituar ēmimin e parė, qė konsistonte nė njė biletė “VIP” pėr finalen e madhe tė Kupės sė Botės 2010.
Sipas mediave afrikano-jugore, Maurice, njė tifoz i ēmendur futbolli nga Nelspruit, ka arritur tė kalojė me sukses lumin, duke pronėsuar biletėn qė kushton plot 13 mijė dollarė.
E frymėzuar nga dėshira e tė shoqit, nė kėtė iniciativė e shoqėroi edhe gruaja, e cila nuk ka dashur ta lėrė vetėm.
Konkursi u bė i ditur nėpėrmjet njė radioje lokale dhe dy 30-vjeēarėt vendosėn tė marrin pjesė duke ia hedhur pa probleme dhėmbėve tė aligatorėve.
Nė fakt, nė mbrojtjen prej tyre njė rol tė rėndėsishėm luajti edhe i vėllai i Maurice, pasi ai i ndoqi me njė armė, duke u munduar tė mbajė larg rrezikun e madh.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum