Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma »  OMG -the-twilight-saga-eclipse

OMG -the-twilight-saga-eclipse

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 OMG -the-twilight-saga-eclipse on Wed Jul 07, 2010 3:44 pm


[You must be registered and logged in to see this link.]Isabella Swan was a normal teenage girl, in a normal world. Until she met Edward Cullen and Jacob Black. Since then she has been up against a Sadistic Vampire, The Volturi and an angry werewolf, Paul. But what lies ahead is something only Edward’s ‘brother’, Jasper Hale, can help the Cullens with. A Newborn Vampire Army created by a Revenge ridden Victoria for what Edward did to her mate, James. ‘Mate for Mate’ as Victoria sees it. But what she doesn’t know is the Cullens have a secret on their side. With Graduation coming fast, Bella gets more and more worried about becoming immortal and the fight. But the real question is: Who will she choose?


More: [You must be registered and logged in to see this link.]


Other Links:


ZShare ( [You must be registered and logged in to see this link.] | [You must be registered and logged in to see this link.] ) | LlomboDivX ( [You must be registered and logged in to see this link.] | [You must be registered and logged in to see this link.] ) | [You must be registered and logged in to see this link.]


The Twilight Saga: Eclipse Part 1:The Twilight Saga: Eclipse Part 2:Last edited by besnikbici on Thu Jul 08, 2010 8:31 pm; edited 1 time in total


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: OMG -the-twilight-saga-eclipse on Wed Jul 07, 2010 3:52 pm

per te pasur nje cilesi me te mire te filmit postoje kete artikull ne facebook me shume se dy here edhe rritet cilesia e videos


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum