Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Lorik Cana ikėn nga Anglia, tani te Gallatasaraj pėr 4.5 mln

Lorik Cana ikėn nga Anglia, tani te Gallatasaraj pėr 4.5 mln

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Futbollisti i kombėtares Shqiptare, Lorik Cana transferohet tek skuadra turke Gallatasaraj duke lėnė pas kontratėn si kapiten i ekipit anglez Sunderland.
Kontrata e nėnshkruar pėr tė luajtur nė Turqi nga Lorik Cana mėsohet se ka njė afat 4-vjeēar.
Shqiptari nga Kosova i cili luan prej vitesh me kombėtaren e Shqipėrisė, pak kohė mė parė u largua nga skuadra franceze e Marsejės dhe mori detyrėn e kapitenit tė Sunderland ku pati vlerėsime nga administratori i skuadrės.
Lorik cana ėshtė bashkuar tashmė me skuadrėn e Gallatasaraj nė Stamboll me njė kontratė qė besohet se kap vlerėn e 4.5 milionė eurove nė sezon.
Ekipi turk ku do tė luajė Cana, drejtohet nga holandezi, Frenk Rajkard.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum