Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Nė YouTube deri nė 2 gigabajt

Nė YouTube deri nė 2 gigabajt

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nė YouTube deri nė 2 gigabajt on Thu Jul 08, 2010 9:20 pm

Kufizimi prej dhjetė minutash tė videos (pėr pėrdorues tė rėndomtė) nuk ėshtė larguar, prandaj veprimi i fundit ėshtė dedikuar pėr pėrmirėsimin e kualitetit tė materialit tė cilat tash e tutje do tė gjenden nė YouTube.

Siē raportohet nė blogun zyrtar, pos kualitetit mė tė lartė tė videos, do tė lehtė transferimi i videos (veēanėrisht atij me definicion tė lartė) nė shėrbim, pa nevojė tė intervenimit me disa nga mekanizmat pėr pėrpunimin e video materialeve.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum