Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Arrestohet ‘Robin Hudja’

Arrestohet ‘Robin Hudja’

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Arrestohet ‘Robin Hudja’ on Sun Jul 11, 2010 4:03 pm

Njė punėtore banke ka vjedhur paratė nga xhirollogaritė e tė pasurve pėr t’ua transferuar ato njerėzve tė varfėr, atyre qė kishin probleme financiare me llogaritė e tyre.
Arrestohet ‘Robin Hudja’
Bild njofton se ngjarja ka ndodhur nė njė vend nė afėrsi tė Bonnit nė Gjermani, me ē’rast e akuzuara, njė grua 62-vjeēare, ishte drejtoreshė e njė filiali tė VR-Bank.
Pasi u zbulua gruaja u dėnua me 22 muaj me kusht pėr tė kthyer paratė e transferuara nga llogaritė e tė pasurve.
“Ishte njė vendim i vėshtirė pėr ta dėnuar. Nga njė anė u ėshtė shkaktuar njė dėm financiar disa personave, por nga ana tjetėr ajo ka tentuar t’u vijė nė ndihmė atyre qė kanė qenė nė vėshtirėsi”, ka thėnė gjykatėsja Susann Ulbert.
Gruaja ka qenė drejtoreshė e kėtij filiali qė nga viti 1990 dhe ishte shumė e ndjeshme ndaj klientėve tė varfėr. Kėshtu qė shfrytėzonte ēdo mundėsi pėr t’i ndihmuar.
Nė total ajo ka transferuar 7.6 milionė euro nga tė pasurit tek tė varfrit


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum