Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Oktapodi Paul ėshtė bėrė edhe lojė

Oktapodi Paul ėshtė bėrė edhe lojė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Oktapodi Paul ėshtė bėrė edhe lojė on Tue Jul 13, 2010 1:21 pm

Bashkė me vuvuzelat, oktapodi Paul ėshtė bėrė i famshėm nė gjithė botėn pėr shkak tė parashikimeve tė sakta pėr tė gjitha ndeshjet e kombėtares gjermane deri tani.


Kjo ka bėrė qė njė ndėrmarrje argjentinase tė krijojė njė lojė me protagonist oktapodin gjerman. Loja ėshtė e thjeshtė; shkruhet njė pyetje dhe shtohen dy pėrgjigje tė mundshme.
Nė kėtė pikė pyetet Paul qė mund tė lėvizė nė tė majtė osė nė tė djathtė dhe nėse nuk tė pėlqen pėrgjigja mund edhe ta godasėsh me grushta.
Njė dorezė boksi e kuqe lėviz me anė tė mouse dhe cdo klik ėshtė njė grusht pėr kafshėn e gjorė. “Pyeteni pėr cdo gjė, numra llotarie, tė fejuara. Ai do t’ju pėrgjigjet gjithmonė”, thotė kompania.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum