Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nėna raport intim me tė birin

Nėna raport intim me tė birin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nėna raport intim me tė birin on Wed Jul 14, 2010 5:36 pmHistori vėrtet nga ato qė tė duken tė pavėrteta dhe tė ngjajnė si pjellė e fantazisė.

Por amerikania Aimee Louise Sword ėshtė dėnuar nga njė gjykatė e kontesė sė Oaklandit nė Michigan, pėr shkak se ka pasur raporte intime me djalin 14-vjeēar, tė cilin e kishte dhėnė nė adoptim sapo kishte lindur dhe qė e kishte rigjetur pėrmes Facebookut 16 vite mė vonė. Sword, edhe pse banonte larg, kishte mbetur nė kontakt me familjen qė i kishte marrė tė birin nė adoptim.

Ēdo vit, prindėrit e rinj i dėrgonin foto, por nė vitin 2008, kur djali mbushi 14 vjeē, fotoja e zakonshme nuk erdhi. Nė atė pikė, 36-vjeēarja provoi tė gjejė tė birin nė Facebook, aty ku 16-vjeēari ishte regjistruar nė rrjetin shoqėror.

Kur shikoi foton e djalit duket se ajo nuk ka ndjerė mė dashurinė e prindėrore, por diēka krejt ndryshe. Pas njė shkėmbimi intensiv “e-mail”-esh, tė dy nisėn tė frekuentohen pėr tė pasur deri edhe raporte seksuale nė njė dhomė hoteli.

Sword, e arrestuar gjatė shtatorit tė kaluar me akuzėn e dhunės mbi minorenin, ėshtė dėnuar sot me 9 vjet heqje lirie. “Ajo qė bėra ėshtė e paimagjinueshme, mė vjen shumė keq”, ka deklaruar Aimee. Provat, sipas shtypit amerikan, duket se ekzistojnė nė faqen e saj nė Facebook.

Mes tyre nuk ka pasur njė relacion nėnė-fėmijė, por njė tėrheqje mė tė thellė – ka bėrė tė ditur avokati i gruas -. Tani Aimee por kėrkon tė arsyetojė mbi atė qė ka ndodhur. Nuk arrin t’i japė njė shpjegim kėsaj ndjenje….”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Nėna raport intim me tė birin on Thu Jul 15, 2010 5:56 am

taulant


The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
iku u prish fare bota
aha sbohet mo jo

View user profile

3 Re: Nėna raport intim me tė birin on Thu Jul 15, 2010 4:08 pm

tamon u prish dynjaja Bedrie

Vetem zot shnet thuaj por bota se ka te gjate lol edhe sa je gjalle bej qef se ke me hik


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum