Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Lindė binjakė tė ndryshėm

Lindė binjakė tė ndryshėm

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Lindė binjakė tė ndryshėm on Wed Jul 14, 2010 5:39 pm

Carole Fraser e ndjente se binjakėt e saj do tė ishin totalisht tė ndryshėm. Megjithatė, dyshimet e saj u konfirmuan pas lindjes.


Martha e vogėl ėshtė e bardhė si babai, ndėrsa Daniel e zezė i ngjanė sė ėmės. Megjithėse dallimi nuk ishte aq i dukshėm pas lindjes, sa mė shumė rriten dallimi ėshtė gjithnjė e mė i dukshėm.
Njerėzit komentojnė se si ato janė tė ndryshme, por askush nuk ka thėnė diēka tė pasjellshme. Mė parė na ndaluan njė ēift turistik japonez, tė cilėt u fascinuan kur i panė, dhe i fotografuan.
Pėr ne nuk janė tė pazakonshme, nganjėherė harrojmė se kanė ngjyrė tė ndryshme tė lėkurės”, deklaroi 42-vjeēarja Carole pėr gazetat britanike.
Pėr tė e gjithė situata nuk ėshtė e pazakonshme, pasi qė ėshtė rritur me nėnėn e bardhė dhe babain e zi.
Megjithėse shanset qė binjakėt tė kenė ngjyrė tė ndryshme tė lėkurės janė njė nė 1 milion, Carole ka ndierė ka ndierė se pikėrisht ky do tė ishte rasti me fėmijėt e saj. Ajo ėshtė shumė e lumtur me lindjen e tyre, pas disa pėrpjekjeve tė dėshtuara.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum