Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

Forum Terms of service

The moderators of this forum will try hard to edit or remove reprehensible messages as soon as possible. However, it is impossible for them to review all the messages. You thus admit that all the messages posted on this forum express the sight and opinion of their respective authors and not those of the moderators or the Webmaster (except messages posted by them) and consequently, they cannot be held responsible of the discussions.

This forum uses cookies to store information on your computer. These cookies will not contain any personal information; they are only used to improve comfort while browsing. The address e-mail is only used in order to confirm the details of your registration as your password (and also to send you back your password if you forget it).

- Aggressive or slanderous messages, as well as personal insults and critics, the coarseness and vulgarities, and more generally any message contravening the French laws are prohibited.
- Messages who promote - or evoke - illegal practices are prohibited.
- If you post informations which come from another site
, look first if the site in question doesn't forbid it. Show the address of the site in question in order to respect the work of their administrators!
- Please post your messages only once. The repetitions are unpleasant and useless!
- Please make an effort on grammar and spelling. SMS-style language (ex: r u sk8ing?) is not advised!

Any message contravening the listing above will be edited or removed without additional notice or justification within deadlines which will depend on the availability of the moderators. Any abuse will involve the cancellation of the registration. Internet is neither an anonymous space, nor a space of no-right! We reserve ourselves the possibility of informing your access provider and/or the legal authorities of any malevolent behavior. An IP address of each poster is recorded in order to help us to make you respect these conditions.

By clicking on " I agree to these terms " below:
- You acknowledge to have fully read these current rules;
- You commit yourself to respect unreservedly these current rules;
- You grant the moderators of this forum the right to delete, move or edit any discussion subject at any moment.

1. Sjellja shoqėrore Asnjė shkrim me pėrmbajtje raciste, nacionaliste apo fyese nuk do tė tolerohet. Tė gjitha shkrimet e tilla do tė fshihen pa paralajmėrim. Kėtu bėjnė pjesė edhe fotografitė me pėrmbajtje tė papranueshme. Kėrcėnimet ndaj anėtarėve tė tjerė nuk do tė tolerohen. Ju jeni i mirėseardhur qė tė shprehni mendimet tuaj dhe tė sfidoni tė tjerėt me mendimet apo opinionet tuaja, por nė mėnyrė tė rrespektueshme dhe pa e fyer askė. Fyerja e anėtarėve mund tė sjellė deri te pėrjashtimi i anėtarit. 2. Gjuha e Forumit Ky FORUM ėshtė nė gjuhėn shqipe dhe tė gjitha postimet nė forum duhet tė bėhen nė gjuhėn shqipe, pėrveē citimeve, teksteve tė librave, termave internacional, etj. Nė forum tė pėrdoren sa mė pak lokalizmat dhe tė mundohemi tė shkruajmė me gjuhė sa mė tė pastėr. 3. Pėrsėritja e temave Mos hapni tema tė njejta nė shumė rubrika njėkohėsisht. Para se tė hapni njė temė shikoni se a egziston ajo temė nė Forum. Temat e pėrsėritura do tė fshihen dhe do tė nuk do tė fshihet ajo e cila ėshtė hapur nė rubrikėn pėrkatėse. Ju lusim qė gjatė hapjes sė temave tė hapni temat nė rubrikat pėrkatėse. 4. Logo personale (Avatar) dhe Firma (Signature) Logo personale nuk duhet tė jetė mė e madhe se 150 -150 piksela.Nė firmėn tuaj nuk duhet tė ketė linqe tė faqeve tjera. Administratori ka tė drejtė tė fshijė logon tuaj personale apo firmėn nėse nuk ėshtė nė pajtim me Rregulloren e Forumit. 5. SPAM, Marketing Mundohuni qė pėrgjigjet nė tema tė jenė kuptimplota, mos tė pėrmbajnė vetėm njė emotikon apo njė fjalė. Sa mė shumė qė tė diskutojmė pasurojmė edhe dijen tonė dhe tė tjerėve. Mos bėni postime ku i ftoni anėtarėt e forumit qė tė vizitojnė faqe tė tjera pėr qėllime komerciale (si p.sh webfaqe personale, tė kompanive). Reklamimi i faqeve tė tjera nė Forum ndalohet (Antaret qe bejne reklamime perjashtohen menjeher me ose pa PARALAJMERIM). Postime tė cilat pėrmbajnė marketing tė ndonjė shėrbimi apo produkti do tė fshihen(vetem ne Kategorin e Caktuar). 6. Identitetet e dyfishta Nėse ndonjė anėtarė pėrdorė dy apo mė shumė emra nė forum do te kontktohet ne PM ose do tė pėrjashtohet nga forumi, posaēėrisht nėse paraqitet nė gjini tė ndryshme. 7. Editimi i postimeve Administratorėt kanė tė drejtė tė editojnė apo fshijnė postimet tuaja nga forumi nėse janė nė kundrshtim me Rregulloren e Forumit. Nėse mendoni se iu ėshtė bėrė e padrejtė nė fshirjen apo editimin e postimeve ju lutem kontaktoni Administratorin e Forumit. 8. Ndalesat .. Nuk lejohet publikimi i fotove apo edhe liqeve qė kan permbajtje erotike apo edhe pornografike, nese veq do te ket kesi publikime do meren masa drastike ndaj antarit/antares.... 9.Reklamat... Nuk lejohet reklamimi i Forumave apo webfaqeve te tjera ne forum. 10.Ēdo anėtar qė ka vėrejtje publike nuk do ti plotėsohet kėrkesa nė forum. 11. Ndalohet postimet per Hack A po Hacking kush Poston ne Forum Hack do ta Merr Vretjė me nje Her ne Forum Stafi i Forumit i mbanė tė drejtėn pėr tė ndryshuar Rregulloren e Forumit nė ēdo kohė. Me Respekt nga Staff.i

I Agree to these termsI do not agree to these terms