Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Rrjetet sociale, tė dobishme pėr ata qė punojnė

Rrjetet sociale, tė dobishme pėr ata qė punojnė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kush navigon pėr zbavitje, pėr mė pak se 20% tė orarit tė punės, rezulton tė jetė 9% mė shumė produktiv sesa ata qė nuk e bėjnė njė gjė tė tillė.

Ky ėshtė konkluzioni qė ka nxjerrė njė kėrkim australian i kryer mbi njė kampion prej 300 punonjėsish pėr t’iu pėrgjigjur njė prej dilemave mė tė zakonshme tė epokės dixhitale.

Studimi i Universitetit tė Melbourne thekson se rrjetet sociale i bėjnė mirė rendimentit tė punės, por vetėm nėse nuk ekzagjerohet.

Kalimi i tepėrt i kohės nė kėto website mund tė konsumojė orė shumė tė vlefshme, por pėrdorimi i tyre nė kohė pushimi mund tė ndihmojė nė rifreskimin e ideve.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum