Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Maradona: Sa mirė qė ngordhi oktapodi Paul!!!

Maradona: Sa mirė qė ngordhi oktapodi Paul!!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lajmi pėr ngordhjen e oktapodit Paul, qė u bė i famshėm prej parashikimeve tė sakta nė botėrorin e fundit, ka sjellė reagimin e tifozėve nga mbarė bota.

Kurse Diego Armando Maradona, nė profilin e tij nė Twitter, shfryhet pa mėshirė pėr oktapodin e gjorė: "Jam i kėnaqur qė ti ngordhe!"

49-vjecari Maradona nuk ėshtė nė zi pėr ndarjen nga jeta tė oktapodit, i lindur nė ujėrat e ishullit tė Elbės. Eliminimi nga gara e Afrikės sė Jugut, pėr ish-trajnerin e Argjentinės ėshtė ende e dhimbshme dhe sipas tij i gjithė faji ėshtė i oktapodit.

Nė ndeshjen e fundit qė luajti kombėtarja e Argjentiės humbi 0-4 ndaj Gjermanisė duke i thėnė lamtumirė Botėrorit,atėherė kur shumė veta nuk e besonin, pėr shkak tė formės sė mirė tė ekipit dhe shpresave tė mėdha qė kishte dhėnė trajneri.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum