Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Huliganėt serbė: Do ta djegim Splitin!

Huliganėt serbė: Do ta djegim Splitin!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Huliganėt serbė: Do ta djegim Splitin! on Thu Nov 04, 2010 3:39 pm

Ēmenduria e huliganėve serbė nuk ka tė ndalur. Shoqata e huliganėve serbė ka njoftuar se tė ndihmuar nga huliganėt rusė do tė djegin Splitin. Kėshtu njofton Tv Nova e Zagrebit e cila sqaron se pėrveē qė i kanė sulmuar tifozėt e Hajdukut nė San Petersburg, huliganėt rusė do tė vijnė nė Split nė ndeshjen e kthimit tė Hajdukut kundėr Zenitit dhe do tė ndihmohen edhe nga huliganėt serbė pėr t’i vėnė flakėn qytetit.

“Vėllezėrit tanė sllavė-ortodoks para se tė shkojnė nė Kroaci, do tė kthejnė nė Beograd dhe nga kėtu do tė shkojmė sė bashku nė Split. Mund t’ju them se do tė ishte e mjaftueshme qė ti vėndonin zjarrin gjithė qytetit”, ka deklaruar pėr “Kurir” pjesėtari i grupit huligan nga Serbia.

Mirėpo edhe Torcidat nuk do tė rrinė duarkryq. Veē njė javė janė duke u organizuar qė tua kthejnė huliganėve rusė atė qė u ndodhi nė “San Petersburg”. “Vetėm le tė vinė sa mė shumė. Mund edhe Rusia edhe Serbia tė vinė nė Split, por asnjėri nuk do tė dalė i gjallė nga qyteti”, ka deklaruar njėri nga pjesėtarėt e tifozėve tė Hajdukut Torcida nė njėrėn nga shumė webportalet e tyre nė internet.

Ndeshja kthyese mes Hajdukut dhe Zeniti zhvillohet te enjten prej orės 19:00, nė Split

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum