Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Lionel Mesi shėnoi golin mė tė bukur tė vitit 2010

Lionel Mesi shėnoi golin mė tė bukur tė vitit 2010

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lexuesit e prestigjiozes “Marca” zgjodhėn golin Lionel Mesit tė shėnuar nė ndeshjen qė Barcelona mundi Real Saragozėn 4 -2, si golin mė tė bukur tė vitit.
"Marca" zgjodhi golat mė tė bukur tė vitit me anė tė njė ankete nė Marca.com. Goli i dytė personal i Lionel Mesit nė kėtė takim rezultoi tė ishte mė i pėlqyeri nga ana e lexuesve.

Nė vendin e dytė u pozicionua Kristiano Ronaldo me golin e shėnuar me goditje dėnimi kundėr Vilarealit, teksa si golin e tretė mė tė bukur, lexuesit zgjodhėn golin qė Gareth Bale i shėnoi Stoke Sitit.