Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Risitė e Real Madridit, 8 emra konkurojnė pėr njė vend

Risitė e Real Madridit, 8 emra konkurojnė pėr njė vend

Go down  Message [Page 1 of 1]

Risitė e Real Madridit, 8 emra konkurojnė pėr njė vend nė formacion .
Njė ditė pasi drejtori sportiv i Real Madrid-it, Jorge Valdano konfirmoi se klubi i tij po kėrkon nė

merkato njė sulmues, janė nėntė emrat qė pėrfliten si lojtarė tė ardhshėm tė madrilenėve.
Nė numrin e sotėm tė sė pėrditshmes sportive “Marca”, njė ditė pas fitores 3-1 tė Real-it nė derbin me Atletico-n nė Kupė, Klose dhe Adebayor figurojnė si favoritė pėr tė fituar vendin.
Megjithatė, lista ėshtė shumė mė e gjatė se kaq. Luis Fabiano i Sevilla-s mund tė pėrbėjė njė zgjidhje tė shkėlqyer momentale pas dėmtimit 6-mujor tė Higuain-it, ashtu si Mario Gomez i Bayern Munchen dhe Lisandro Lopez i Olympique Lyonnais.
Emra surprizė nė kėtė listė janė paraguajani Valdez i Hercules, Adam Szalai i Mainz-it dhe golashėnuesi mė i mirė i Bundesliga-s, greku Theofanis Gekas, aktualisht nė radhėt e Eintracht Frankfurt-it.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum