Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Goli mė i mirė i vitit 2010 (video)

Goli mė i mirė i vitit 2010 (video)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Goli mė i mirė i vitit 2010 (video) on Fri Jan 14, 2011 10:35 pm

Nyon, 11 janar – Nė mbrėmjen gala tė FIFA-s ėshtė ndarė ēmimi “Ferenc Puskas”, pėr golin mė tė mirė tė vitit 2010.
Ēmimi i ka takuar Hamit Altintopit pėr golin e shėnuar nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2012, kur Turqia po luante kundėr Kazakistanit dhe fitoi me rezultat 3:0.

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Goli mė i mirė i vitit 2010 (video) on Fri Jan 14, 2011 10:35 pm