Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Interi nė kėrkim tė Guardiolas

Interi nė kėrkim tė Guardiolas

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Interi nė kėrkim tė Guardiolas on Thu Jan 20, 2011 11:45 pm

Interi ėshtė duke planifikuar qė nė njė tė ardhme tė afėrt ta ketė nė stol strategun e Barcelonės, Pep Guardiola, pasi qė agjenti i katalanasit mėsohet tė jetė takuar me tė birin e presidentit tė Interit, Massimo Moratti.
El Mundo Deportivo shkruan se Angelomario Moratti sė fundmi ėshtė takuar me agjentin e Guardiolas, Josep Maria Orobitg dhe qė nga ajo kohė ata kanė mbajtur rregullisht kontaktet.

Sipas kėtij spekulimi, Moratti thuhet se e admiron trajnerin e Barcelonės, me informatėn e cila pritet tė zgjojė reagime tė shumta nė qarqet katalanase kur tė vie koha e rinovimit tė kontratės sė magjistarit nga Camp Nou, Pep Guardiola.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum