Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
MirŽ se erdhŽt nŽ mesin tonŽ .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Announcement & Sticky [2]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts  Announcement:  

Kerkese !

   by besnikbici
0327on Tue Mar 30, 2010 8:19 pm by besnikbici View latest post
No new posts  Sticky:  

Shkarko Toolbarin Tone

   by besnikbici
1351on Sun Jun 27, 2010 8:53 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Lidhja me ane te facebook- ut (Aplikacion)

   by Admin
0582on Tue Nov 09, 2010 11:19 am by Admin View latest post
No new posts   

ndryshimet e fundit si ju duken ??

   by besnikbici
3324on Mon May 17, 2010 1:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Te Rejat e Fundit

   by universy
0328on Sat Apr 17, 2010 3:40 pm by universy View latest post
No new posts   

Kontaktoni Webmaster

   by universy
0411on Mon Apr 12, 2010 4:05 pm by universy View latest post
No new posts   

Reklame Nga wWw.ForumiJone.Net

   by besnikbici
0351on Sat Apr 10, 2010 4:45 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Merr Te Rejat Me E-mail

   by universy
0347on Fri Apr 09, 2010 10:13 pm by universy View latest post
No new posts   

Rregjistrohuni

   by besnikbici
0334on Sat Mar 13, 2010 11:53 pm by besnikbici View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.   

Domain Name

   by besnikbici
0315on Thu Jan 14, 2010 11:50 pm by besnikbici View latest post

Topics [8]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts†[ Popular ] New posts†[ Popular ]
  • New posts†[ Locked ] New posts†[ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts†[ Popular ] No new posts†[ Popular ]
  • No new posts†[ Locked ] No new posts†[ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement