Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Trevjeēarja bėn tatuazhe

Trevjeēarja bėn tatuazhe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Trevjeēarja bėn tatuazhe on Mon Jul 19, 2010 10:17 pm

Ruby Dickinson (3 vjeēare) zyrtarisht ėshtė mjeshtre mė e vogėl e tatuazheve nė botė, ndėrsa profesionin e ka mėsuar nga i ati, Blane (36 vjeēar), i cili punon nė njė studio tatuazhi nė Wales.

Blane ka blerė njė aparat tė vogėl pistoletė pėr tė vizatuar tatuazhet, e qė ėshtė i dizajnuar special pėr “duar tė vogla”.
Ruby aparatin e parė pėr tatuazhe do ta marrė si dhuratė nė ditėlindjen e katėrt. “Ruby mezi pret tė marr aparatin e tatuazheve. Ajo dėshiron tė bėhet mjeshtre e tatuazheve”, tha babai i saj.
Ajo mėson kėtė art ēdo ditė pasi kthehet nga ēerdhja, ndėrsa nė sallonin e babit ka edhe lodrėn me tė cilėn mėson si tė bėjė tatuazhe. Siē thotė Blane, Ruby tashmė ėshtė nė gjendje tė vizatojė merimangėn.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum