Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Ēfarė ju mban zgjuar gjatė natės

   by Old Legend
0570on Fri Aug 30, 2013 3:32 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

Ja si tė parandalojmė alergjinė ndaj produkteve kozmetike

   by Old Legend
0549on Fri Aug 30, 2013 3:29 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

Uji nuk duhet konsumuar me tepri

   by Old Legend
0858on Fri Aug 30, 2013 3:25 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

Aeroporti me i rrezikshem ne bote ?

   by besnikbici
0998on Wed Aug 28, 2013 12:36 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Cfare urrejne cfare pelqejne meshkujt.....

   by besnikbici
0764on Fri Mar 01, 2013 8:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Majmuni me fytyrė njeriu..

   by besnikbici
0543on Wed Nov 07, 2012 2:21 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Erdhi dhe e-maili @facebook.com

   by besnikbici
0348on Wed Nov 07, 2012 2:14 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Kore e Veriut: tani dyqane ku shiten jashtėqitjet njerėzore

   by universy
0485on Thu Mar 03, 2011 2:02 am by universy View latest post
No new posts   

“Vajza ime quhet Facebook”

   by universy
0523on Thu Mar 03, 2011 1:38 am by universy View latest post
No new posts   

Google ka marrė masa kundėr Facebook

   by universy
0428on Thu Mar 03, 2011 1:30 am by universy View latest post
No new posts   

3 ditė para kompjuterit, 30 vjecari gjen vdekjen

   by Old Legend
0416on Thu Feb 24, 2011 3:03 am by Old Legend View latest post
No new posts   

Kush ecė shpejt, jeton mė gjatė

   by universy
0446on Thu Feb 10, 2011 1:05 am by universy View latest post
No new posts   

Irani censuron dhe tė ngrėnit: Ndal picave dhe fast food-eve

   by besnikbici
0469on Tue Feb 08, 2011 9:24 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Telefonata e sms ēdo ditė,fiton zemrėn e vajzės pas 4 muajsh

   by universy
1461on Fri Feb 04, 2011 8:30 pm by universy View latest post
No new posts   

Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet ........

   by universy
2342on Sun Jan 30, 2011 9:07 pm by universy View latest post
No new posts   

Tullat e vogla loder te perdorur nga femijet per te ndertuar

   by universy
0357on Sun Jan 30, 2011 9:03 pm by universy View latest post
No new posts   

Dhjete fobite me te cuditshme

   by besnikbici
1409on Sat Jan 29, 2011 10:53 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

10 futbollistet me besnike ne bote

   by besnikbici
0377on Sat Jan 29, 2011 10:30 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg

   by besnikbici
0334on Fri Jan 28, 2011 11:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

38% e femrave kanė “rėnė pre” e vardisjeve nė rrjetet social

   by besnikbici
0452on Tue Jan 25, 2011 10:10 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

   by besnikbici
1394on Sat Jan 22, 2011 5:04 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

I ngordh qeni, vret veten

   by besnikbici
0335on Sat Jan 22, 2011 5:01 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Break-dance i buldoziereve (video )

   by universy
1394on Fri Jan 21, 2011 2:39 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Venezuelė-Kolumbi, njė telenovelė shkakton incident diplomat

   by Old Legend
0375on Mon Jan 17, 2011 5:54 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

Kur celulari tė shpėton jetėn…

   by universy
0413on Fri Jan 14, 2011 10:48 pm by universy View latest post
No new posts   

Njė tjetėr rekord Twitteri nga japonezėt

   by universy
0367on Fri Jan 14, 2011 10:45 pm by universy View latest post
No new posts   

Kikiriku zvogelon rrezikun ne tru dhe zemer

   by Old Legend
0336on Fri Jan 14, 2011 5:15 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

Pėr 6 ditė ndėrtojnė hotelin 15-katėsh – VIDEO

   by besnikbici
1356on Fri Jan 14, 2011 12:20 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Agushi ia vė syrin edhe njė rekordi tė botės

   by besnikbici
0374on Fri Jan 14, 2011 12:12 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Kinezi qė gėlltit dhe kthen gjithēka

   by besnikbici
0359on Fri Jan 14, 2011 12:11 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Angli, taksė pėr divorcet

   by besnikbici
1411on Thu Jan 13, 2011 11:57 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fshehjet e droges nga me te pazakontat

   by universy
0690on Fri Jan 07, 2011 12:11 am by universy View latest post
No new posts   

Pse dashuria i bėn mirė zemrės?

   by universy
0388on Thu Jan 06, 2011 11:58 pm by universy View latest post
No new posts   

Eklipsi i parė i Diellit qė nė fillim tė janarit 2011

   by besnikbici
0345on Tue Jan 04, 2011 6:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Kinė, pėrfundon ura mė e gjatė nė botė

   by besnikbici
0396on Sat Jan 01, 2011 9:40 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Popullsia e botės po shkon drejt 7 miliardėve

   by besnikbici
0413on Thu Dec 30, 2010 7:37 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Analizat mė tė ēuditshme tė Facebook-ut

   by besnikbici
0362on Thu Dec 30, 2010 7:22 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gezuar Festat e Fundvitit

   by besnikbici
4434on Tue Dec 28, 2010 3:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nėna vret fėmijėn e shkėputi nga loja nė internet

   by besnikbici
0387on Sat Dec 25, 2010 1:32 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Njiheni tė dashurėn nga pėllėmba

   by besnikbici
0382on Sat Dec 25, 2010 12:40 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė 9-vjeēar shpallet “mjeshtri mė i ri i shahut”

   by besnikbici
0415on Fri Dec 24, 2010 1:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Paris Hilton prezantoi ekipin e saj tė motorave “SuperMartxe

   by besnikbici
0363on Sun Dec 19, 2010 5:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

14 vjeē prindėr,cifti me i ri ne Britaninė e Madhe

   by besnikbici
0384on Sun Dec 19, 2010 5:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Lengu i sheges parandalon perhapjen e kancerit

   by universy
0360on Fri Dec 17, 2010 11:56 am by universy View latest post
No new posts   

Krimb nė pjatėn e presidentit gjerman

   by universy
0418on Fri Dec 17, 2010 11:41 am by universy View latest post
No new posts   

Ai edhe miku i tij bizon pinė birra bashkė

   by besnikbici
1370on Thu Dec 16, 2010 5:48 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fiton cmimin Nobel te paqes, por ndodhet ne burg

   by besnikbici
0382on Wed Dec 15, 2010 3:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nė sytė e Mona Lizės gjenden numra dhe shkronja

   by besnikbici
1408on Tue Dec 14, 2010 10:30 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Lenia e cigares te ben te lumtur

   by besnikbici
0382on Sun Dec 12, 2010 7:23 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Edhe pensionistėt njihen dhe martohen pėrmes Facebook-ut

   by besnikbici
0395on Sun Dec 12, 2010 6:28 pm by besnikbici View latest post

Topics [50]

  Back to top

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement