Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Kush eshte pronari i vertete i Facebook-ut?

   by besnikbici
0757on Sat Jul 17, 2010 6:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Sėrish UFO nė qiellin kinez

   by besnikbici
01568on Sat Jul 17, 2010 4:49 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Toka goditet nga zhdukja ne mase cdo 27 milione vjet

   by besnikbici
01328on Sat Jul 17, 2010 4:48 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

A ėshtė pula para vezės apo e kundėrta?

   by besnikbici
01093on Fri Jul 16, 2010 5:40 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njerėzit me kokė tė madhe janė tė menēur

   by besnikbici
01685on Fri Jul 16, 2010 5:39 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nėna raport intim me tė birin

   by besnikbici
2817on Thu Jul 15, 2010 4:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pėr dy sekonda, koha e mjaftueshme pėr t’i hedhur njė sy...

   by besnikbici
01844on Wed Jul 14, 2010 6:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Lindė binjakė tė ndryshėm

   by besnikbici
01464on Wed Jul 14, 2010 5:39 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fotot me te bukura ne fund te detit

   by besnikbici
01103on Tue Jul 13, 2010 1:26 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njeriun i cuditshem qe po sfidon ligjet e natyres

   by besnikbici
0489on Tue Jul 13, 2010 1:25 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Oktapodi Paul ėshtė bėrė edhe lojė

   by besnikbici
0816on Tue Jul 13, 2010 1:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Krijohet miu me kujtese 3 here me te fuqishme

   by besnikbici
0524on Sun Jul 11, 2010 4:07 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Perplasja e para e Bing Bang

   by besnikbici
0779on Sun Jul 11, 2010 4:06 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Spot shokues nga shoqatat ambientaliste

   by besnikbici
0609on Sun Jul 11, 2010 4:05 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Arrestohet ‘Robin Hudja’

   by besnikbici
01032on Sun Jul 11, 2010 4:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Duhani do ndalohet edhe nė parqe

   by besnikbici
0463on Sat Jul 10, 2010 7:09 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gėnjėshtra tė heq depresionin

   by besnikbici
0693on Sat Jul 10, 2010 7:07 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Panorama me e madhe ne bote paraqet Dubai-n

   by besnikbici
0463on Sat Jul 10, 2010 6:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Dy gishta nga dora e astronomit italian Galileo Galileit

   by besnikbici
2533on Thu Jul 08, 2010 10:07 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Kompania paguanė dėmshpėrblim 300 milion dollarė njė duhanxh

   by besnikbici
0480on Thu Jul 08, 2010 8:45 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nė koma pėr 23 vjet

   by besnikbici
01075on Thu Jul 08, 2010 8:42 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ndryshon gjininė pėr tė shmangur martesėn

   by besnikbici
01604on Wed Jul 07, 2010 3:10 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Zbulohen eshtrat e gladiatores femėr

   by besnikbici
0301on Wed Jul 07, 2010 3:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pėr finalen e Botėrorit, ēifti kalon lumin me krokodilė

   by besnikbici
0285on Wed Jul 07, 2010 3:07 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Eklips mė 11 korrik nė “Soccer City”

   by besnikbici
0286on Wed Jul 07, 2010 3:05 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Sa fytyra njerezish ndodhen ne kete foto ???

   by besnikbici
2452on Tue Jul 06, 2010 7:33 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ndan shtėpija nė dy pjesė

   by besnikbici
0331on Tue Jul 06, 2010 7:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Reklame me imazhin e Adolf Hitlerin

   by besnikbici
0322on Mon Jul 05, 2010 1:20 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Polici arreston mashkullin me marihuanė nė lule tė ballit

   by besnikbici
0312on Mon Jul 05, 2010 1:18 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njeriu mė i mbipeshė arrin 445 kg

   by besnikbici
0612on Mon Jul 05, 2010 1:17 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

I telefonon policisė pėr vjedhjen e marihuanės

   by besnikbici
0276on Sun Jul 04, 2010 10:05 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Irene Vilar 15 aborte per 17 vjet

   by besnikbici
0292on Sun Jul 04, 2010 10:04 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Burri qė shan 20 herė nė ditė

   by besnikbici
0339on Sun Jul 04, 2010 10:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė grua lind nė tren, bebja bie nga treni nė binar

   by besnikbici
0289on Sun Jul 04, 2010 10:02 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Kenia, mbyllet shkolla me fantazma

   by besnikbici
0335on Sun Jul 04, 2010 10:00 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Piloti e trazon ish tė dashurėn e tij me aeroplan

   by besnikbici
0321on Sat Jul 03, 2010 7:00 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ik nga takimi dėnohet me dy vjet burg

   by besnikbici
0537on Sat Jul 03, 2010 6:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mbėshtjellė marihuanėn me faqe tė Biblės

   by besnikbici
0432on Sat Jul 03, 2010 6:55 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Bie nga kati i gjashtė dhe shpėton

   by besnikbici
0378on Sat Jul 03, 2010 6:51 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mbush 100 vjec ne burg

   by besnikbici
0819on Fri Jul 02, 2010 6:14 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mik Vilari njeriu mė i pafat nė botė

   by besnikbici
0322on Thu Jul 01, 2010 4:20 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Telefonata qė zgjati 40 orė

   by besnikbici
0379on Thu Jul 01, 2010 4:17 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Martohen si Shrek dhe Fiona

   by besnikbici
0363on Thu Jul 01, 2010 4:10 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gjyshja 89 vjeēare pozon pėr kalendar

   by besnikbici
0371on Thu Jul 01, 2010 4:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Humb tė bijėn nė bixhoz

   by besnikbici
0514on Wed Jun 30, 2010 5:40 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Humb tė bijėn nė bixhoz

   by besnikbici
01284on Wed Jun 30, 2010 5:40 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė nėnė daneze kėrkon tė dashurin nė internet

   by besnikbici
0539on Wed Jun 30, 2010 5:37 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gjyqtari ndėrpret ndeshjen, pasi i vjedhin makinėn

   by besnikbici
0949on Wed Jun 30, 2010 5:33 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Turqia zemėrohet me Google dhe YouTube

   by besnikbici
01705on Wed Jun 30, 2010 5:25 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė lojė nė internet pėr tė shpėtuar planetin nga H1N1

   by besnikbici
01609on Tue Jun 29, 2010 5:42 pm by besnikbici View latest post

Topics [50]

  Back to top

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement