Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mbush 100 vjec ne burg

Mbush 100 vjec ne burg

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mbush 100 vjec ne burg on Fri Jul 02, 2010 6:14 pm

Nje amerikan ka festuar 100 vjetorin e lindjes se tij ne burg duke u shnderruar ne “burgaxhiun” me te vjeter te Nju Jorkut.

I denuri shprehet “mundohem t’u largohem telasheve ketu brenda me te burgosurit e tjere, ha shume perime dhe vdes fare per kikirike”,keshtu e ka shpjeguar jetegjatesine e tij Teodor Sipner.
Sipner u ndalua ne mesin e viteve 90 nen akuzen e abuzimit seksual ndaj pese famijeve dhe u denua me burgim te perjetshem ne vitin 1999.
“Eshte e cuditshme te jesh i burgosuri me i vjeter, por ndoshta eshte me keq akoma sikur te isha i burgosuri me i ri…ne moshe”, perfundon Nje shtetas amerikan ka festuar 100 vjetorin e lindjes se tij ne burg duke u shnderruar ne “burgaxhiun” me te vjeter te Nju Jorkut.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anëtarët tjerë * Shikoni temat para se të hapni një të re, mos hapni tema të dyfishta * Përmbaju temave * JO Politikë apo OFENDIME në këtë forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum