Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » I ngordh qeni, vret veten

I ngordh qeni, vret veten

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 I ngordh qeni, vret veten on Sat Jan 22, 2011 5:01 pm

Njė 44-vjeēar anglez i quajtur Steven Anderson vari veten, pasi u detyrua tė ēonte qenin e tij tek veterineri pėr njė injeksion vdekjeprurės, raportoi gjatė ditės e pėrditshmja “The Sun”.Shofer kamioni, Anderson u gjet i varur nė njė pemė pranė shtėpisė sė tij, me trupin e pajetė tė qenit 7-vjeēar, pranė vetes.

Njė mik i tij tha: “Qeni ishte gjithēka pėr tė, ishte si njė familje. Ėshtė e qartė se ai nuk e pėrballoi dot dėshpėrimin e humbjes sė kafshės dhe se e pati tė pamundur tė konceptonte jetėn pa tė. Ai ishte aq i dashuruar pas qenit, sa nė ēdo gjė qė bėnte shoqėrohej prej tij”.

Kafsha ishte sėmurur pėrpara pak kohėsh nga njė sėmundje e pashėrueshme dhe njė injeksion vdekjeprurės ishte e vetmja mėnyrė pėr t’i kursyer disa javė dhembje, pėrpara vdekjes sė pashmangshme./tch/


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum