Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
MirŽ se erdhŽt nŽ mesin tonŽ .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet ........

Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet ........

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet perfundon ne Dubai

Ne e dime qe mund te presim te papritura kur behet fjale per tregun e modifikimeve te makinave ne Lindjen e Mesme.
Por kjo eshte dicka shume e jashtezakonshme. Nje pjese qe e ben kete makine akoma me interesante eshte se ajo eshte produkt i nje firme Zviceriane te modifikimit te makinave Ueli Anliker Design dhe prandaj ajo quhet
ďAnliker McLaren SLR 999 Red Gold DreamĒ.
Ajo qe me pare ishte nje SLR standarte (Zoti paste meshire per shpirtin e saj) tashme ka si maskarine nje zgare si ato te trenave bore pastrues, nje bisht si te nje Mustang-u dhe flori 24 karatesh si dhe rubine te vendosur gjithandej neper makine. Hidhini nje sy fotove te meposhtme dhe nqs blini nje si kjo mos e parkoni vend e pa vend.

View user profile http://www.forumijone.net

View user profile http://www.forumijone.net

View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum