Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Facebook arrin 500 milionė pėrdorues tė regjistruar

Facebook arrin 500 milionė pėrdorues tė regjistruar

Go down  Message [Page 1 of 1]

Numri i pėrdoruesve tė rrjetit social Facebook ka arritur nė 500 milionė, qė do tė thotė se njė nė ēdo 14 persona nė botė janė regjistruar nė kėtė rrjet social.
Duke njoftuar pėr numrin rekord tė pėrdoruesve Mark Zukerberg, themeluesi i rrjetit Facebook tha se misioni i kompanisė mbetet “tė ndihmojė botėn pėr tu bėrė njė vend mė i hapur dhe mė i lidhur”.

Facebook ka ruajtur tendencėn pėr tė shtuar numrin e pėrdoruesve megjithė kritikat pėr politikat e tij tė sigurisė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum