Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė mace mbijetoj 26 ditė nėn gėrmadha

Njė mace mbijetoj 26 ditė nėn gėrmadha

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Njė mace mbijetoj 26 ditė nėn gėrmadha on Tue Jul 27, 2010 3:28 pm

Njė mace, kafshė shtėpiake e njė gruaje nga shteti amerikan Ohio ėshtė gjetur e gjallė nėn gėrmadha, 26 ditė pas zjarrit nė ndėrtesėn nė tė cilėn jetonte.

Njė mace mbijetoj 26 ditė nėn gėrmadha

Sandy LaPierre thotė se ka besuar qė macja e saj njėvjeēare me emrin Smoka tė ketė pėsuar nė zjarrin e 10 gushtit nė Franklin, 48 kilometra nė veri tė Cincinnatit.
Zjarri kishte shpėrthyer nė ndėrtesėn nė tė cilėn gruaja po jetonte nė katin e dytė.
Gjatė largimit tė mbetjeve tė ndėrtesės me 4 shtator, punėtorėt kanė parė macen Smoky nė gėrmadha.
Ajo ishte dobėsuar shumė dhe tani han shumė pėr tė kompensuar humbjen, thotė pronarja e saj.
Pėrveē vėshtirėsive tė vogla gjatė ecjes, ajo ndjehet mirė”, ka shtuar pronarja.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum