Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » U shit shtėpia pėr 57.7 milionė dollarė

U shit shtėpia pėr 57.7 milionė dollarė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 U shit shtėpia pėr 57.7 milionė dollarė on Sat Aug 07, 2010 2:09 pm

Angela Bennett, ka shitur vilėn e saj pėr 57.5 milionė dollarė, duke shėnuar rekord nė Australi.


U shit shtėpia pėr 57.7 milionė dollarė

Vila e bukur i ėshtė shitur manjatit Chris Ellison, megjithatė ēmimi i shitjes ėshtė shumė mė i ulėt sesa i kėrkuari- 70 milionė dollarė.
Shtėpia ka 7.567 metra katrorė, ndėrsa nė pronėsi tė saj janė kinemaja, palestra pėr fitnes, bilardo, aeroplani privat dhe fusha e tenisit.
Kjo shitje ka thyer rekordin nga viti i kaluar, kur u shit njė pronė nė Sydney pėr 45 milionė dollarė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum