Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Yahoo vetem per femra

Yahoo vetem per femra

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Yahoo vetem per femra on Tue Oct 12, 2010 10:08 am

Kėrkuesi i internetit Yahoo do tė lansojė faqe interneti nė Francė, Spanjė, Itali e Britani tė Madhe tė cilat do tė janė tėrėsisht tė dedikuara pėr femra, nė tė cilat do tė ofrohen rreth 150 artikuj tė specializuar ēdo javė.
Ngjashėm me versionet amerikane dhe gjermane tė cilat i kanė paraprirė ato, katėr faqet e reja tė internetit do tė publikojnė pėrmbajtjet mė tė lexuara nga revistat e femrave, e nė mesin e rubrikave tė paralajmėruara janė “Moda”, “Bukuria”, “Dekorimi” dhe “Marrėdhėniet nė mes gjinive”.
Udhėheqėsit e kompanisė Yahoo kanė vendosur tė ndėrmarrin kėtė hap nė bazė tė hulumtimeve tė cilat kanė dėshmuar se vetėm nė Francė Yahoo brenda muajit vizitohet nga tetė milionė femra.
Nėse edhe jeni nė mesin e zonjushave/zonjave tė cilat lexojnė materiale nė kėtė faqe, shihni ēfarė ofron Yahoo Shine – njė faqe po ashtu e specializuar pėr femra.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum