Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Frika nga shqiptarėt, “Bisha” pėrfundon nė burgun e femrave

Frika nga shqiptarėt, “Bisha” pėrfundon nė burgun e femrave

Go down  Message [Page 1 of 1]


Ivan Bogdanov, i njohur me pseudonimin “Bisha” dhe organizatori i trazirave nė stadiumin “Marasi” tė Xhenovas, si dhe autori i djegies sė flamurit shqiptar, izolohet nė burgun e femrave.

Sipas mediave italiane, Bogdanov u izolua nė njė burg femrash pėr shkak tė pranisė sė shqiptarėve nė burgjet e meshkujve, tė cilėt nuk do tė dėshironin nė qelinė e tyre njė serb, aq mė tepėr qė u ka djegur edhe flamurin.

Tashmė “Bisha” ndodhet nė burgun e femrave nė Pontedecimo nė pritje tė formalizimit tė arrestit dhe ditėn e sotme pritet tė ketė edhe prezantimin me avokatin mbrojtės.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum