Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Holandė: Arrestohet personi i cili prodhonte viruse kompjute

Holandė: Arrestohet personi i cili prodhonte viruse kompjute

Go down  Message [Page 1 of 1]

Autoritetet e Holandės kanė shpallur sot se nė Armeni ėshtė arrestuar “truri” i njė grupi tė dyshuar kriminal pėr viruse kompjuterėsh, njė ditė pasi nė Holandė ishte shkatėrruar serveri i kėtij rrjeti.

Personi 27 vjeēar nga Armenia, qė besohet se ėshtė “truri” i rrjetit, ėshtė arrestuar nė Jerevan.

Ky grup me serverin e tyre nė Holandė, kishin infektuar sė paku 30 milionė kompjuterė nė mbarė botėn, me njė virus, qė tė tjerėve u mundėsonte marrjen e informatave, siē janė pasvordat bankarė nga kompjuterėt e prekur.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum