Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » I ankohet policisė pėr kualitetin e dobėt tė marihuanės

I ankohet policisė pėr kualitetin e dobėt tė marihuanės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė qytetar anonim i Pensilvanisė (SHBA) ka telefonuar nė polici pėr t’u ankuar pėr kualitetin e dobėt tė marihuanės sė blerė. Klienti 21-vjeēar i tha policisė se marihuana kishte shije tė tmerrshme, kur u pėrpoq ta tymoste.Sipas deklaratės sė policit Donald Gmitter, analiza ka provuar se substanca nuk ishte marihuanė, por ai nuk precizoi se pėr ēka saktėsisht bėhej fjalė.

Megjithėse ėshtė provuar se ajo qė kishte blerė nuk ishte marihuanė, 21-vjeēari mund tė akuzohej pėr posedim tė substancės sė falsifikuar tė ndaluar, njoftojnė mediet amerikane.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum