Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nga viktimė e dhunės naziste nė i dyshuar si bashkėpunėtor i

Nga viktimė e dhunės naziste nė i dyshuar si bashkėpunėtor i

Go down  Message [Page 1 of 1]


“Pianisti” i Roman Polanski ka tronditur gjithė botėn, por mesa duket nuk ėshtė thėnė e gjithė e vėrteta mbi Wladyslaw Szpilman, muzikanti i njohur i transferuar nė Ghetton e Varshavės gjatė Luftės sė Dytė Botėrore.

Ky version i fakteve ėshtė vėnė nė diskutim nga libri i ri i gazetares polake Agata Tuszynska.

Slogani i librit ėshtė “Fytyra e re e historisė sė Wladyslaw Szpilman” ėshtė njė akuzė e vėrtetė ndaj pianistit tė njohur, i zhdukur nė 2000, qė disa herė cilėsohet si njė spiunė i Gestapos.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum