Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Pedro Leon “hero” i Realit, barazon ndaj Milanit

Pedro Leon “hero” i Realit, barazon ndaj Milanit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pėrfundoi ndeshja e shumė pritur ndėrmjet Milanit dhe Real Madridit.

Pjesa e parė e lojės pėrfundoi 1 me 0 nė tė mirė tė mysafirėve (Real Madridit), ku golashėnues ishte G.Higuain nė minutėn e 45’.


Filloi pjesa e dytė e lojės, nė minutėn e 68’ Inzaghi barazoi rezultatin nė 1 me 1. 10 Minuta mė vonė sėrish shėnon gol Inzaghi dhe e ngrit rezultatin nė 2 me 1.


Atėherė kur po dukej se Milani ishte fitues i kėsaj ndeshje, i riu Pedro Leon barazon rezultatin nė 2 me2 – nė minutėn e 90’.

Nė kuadėr tė grupit G fitore ka shėnuar edhe Auxerre ndaj Ajax Amsterdam me rezultat 2 me 1

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum