Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Singapor, aksident nė avion, ulje emergjence

Singapor, aksident nė avion, ulje emergjence

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė nga avionėt e kompanisė australiane tė fluturimeve “Qantas” ka pėsuar njė aksident gjatė udhėtimit.
Ne nje nga airbus 380 ka ndodhur nje shperthim i brendshem por pilotet munden te ulin ne toke avionin duke shpetuar te 459 personat qe ndodheshin ne bord.


Ulja e emergjencės ėshtė kryer nė Singapor, ndėrkohė qė nuk ka patur asnjė tė lėnduar mes pasagjerėve. Avioni ishte nisur nga Londra dhe kishte si destinacion Sidnejn. Pak minuta pas nisjes, piloti i avionit vuri re avarinė ne njė motor. Paniku nė bord ishte i madh, megjithatė piloti kryesor arriti tė kryejė uljen e emergjencės dhe tė shpėtojė ekuipazhin dhe pasagjerėt nė bord.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum