Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nje kėngėtare e re vdiq, gjate operimit plastik te fetyres

Nje kėngėtare e re vdiq, gjate operimit plastik te fetyres

Go down  Message [Page 1 of 1]


Keto dite ne Kine eshte diskutuar mbi rreziqet e kirurgjisė kozmetike. Arsyeja eshte vdekja e kėngėtares Bei Wang ne mes te operacionit.
Bei Wang 24 vjec kėngėtare dhe modele u mbyt gjate operacionit kur gjaku arriti ne mushkėri, pershkak te gabimit kirurgjikal. Megjithatė ne disa media kane spekuluar se ajo vdiq na komplikimet nga anestezi.
Shume persona ishin ēuditur se pse ajo ka kėrkuar ndryshime estetike kur ajo ishte natyrisht shume e bukur dhe nuk ka pasur nevoje per korrigjime estetike


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum