Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Tė burgosurit pėrdorin Facebookun

Tė burgosurit pėrdorin Facebookun

Go down  Message [Page 1 of 1]

Justin Valker shėrben aktualisht njė dėnim me burg. Ai ėsht dėnuar me 30 vjet burg, pėr vrasjen e njė sherifi nė Oklahoma. Dhe pėr tė kaluar mė shpejtė kohėn, ai fotografohet nė qelinė e tij, reklamon trupin dhe tatuazhet e tij dhe miqtė te tij tė burgosur, dhe publikon ato nė fotografi.Nėn profilin me emėr Jus N Walk mund tė gjeni fotot, statuset, dhe komente e tij. Pavarėsisht se ai kishte vetėm njėqind miq, gazetarėt kanė gjetur profilin e tij. Lajmi u publikua nė kanalin Fox, kėshtu qė ai u zhvendos nė burg tė sigurisė mė tė lartė dhe iu konfiskua telefoni celular me tė cilin ai kyēej nė internet.

Por pėrkundėr kėsaj, sė fundmi nė profilin e tij ai ka pranuar 20 miq tė rinj, edhe pse nuk posedon mė njė telefon celular. Dyshohet se miqtė e tij gjithashtu posedojnė celulare, dhe ata kanė passwordin e llogarisė sė tij.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Fri Dec 03, 2010 9:59 am by universy


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum