Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Dion e konsideron mrekulli lindjen e binjakėve

Dion e konsideron mrekulli lindjen e binjakėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

Otavė, 9 dhjetor – Kėngėtarja mė e njohur kanadeze, Celine Dion, ėshtė fotografuar pėr revistėn “Hello”, 6 javė pas lindjes, duke ndarė me lexuesit gėzimin nė familje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Celine Dion ka lindur mė parė binjakėt, Eddie dhe Nelson, pas njė beteje tė gjatė qė me anė tė mbarėsimit artificial tė mbetet shtatzėnė.

Kėngėtarja ka deklaruar mė parė se lindja e djemve ėshtė “mrekulli” e vėrtetė nė jetėn e saj, dhe qė tė gjithė kishin pėrzier fėmijėt nė fillim, edhe pse nuk janė plotėsisht identikė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum