Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Konfirmohet: Apple shet njė milion Apple TV

Konfirmohet: Apple shet njė milion Apple TV

Go down  Message [Page 1 of 1]

Javėn e kaluar Apple pati thėnė se synimi i tyre ėshtė qė tė arrijė tė shesė mė shumė se njė milion Apple TV, ndėrsa sipas All Things Digital thuhet se kjo kompani e ka konfirmuar se ka arritur tė shesė pikėrisht aq sasi tė marrėsve edhe sa ka synuar fillimisht.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Tani, drejtori i Apple – Steve Jobs nuk do tė mund ta quajė shėrbimin Apple TV vetėm njė hobi dhe interes dytėsor tė kompanisė sė tij, duke marrė parasysh se kjo pajisje tani po shndėrrohet nė njė produkt tė famshėm, ndėrsa pritet qė shitjet e Apple TV tė rritene dhe mė tej gjatė vitit 2011.


Sipas analistėve, suksesi i radhės pėr Apple TV do tė ishte ēmimi i saj prej 99 dollarėsh (nėse arrihet tė bėhet njė gjė e tillė), si dhe disa veēori tjera, si: AirPlay, e cila mundėson marrjen e pėrmbajtjes me wireless pėr pajisjet si iPhone, iPad dhe iPod Touch.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net